Повітряний шлюз

Ідея

Створення макету повітряного шлюзу для виїзду транспорту з холодильного цеху для кваліфікаційної роботи. буде спрямовано на автоматизацію системи управління яке здійснюється за допомогою пневмоциліндрів. В цьому проекті буде використано: фанеру, пластик для 3д друку, петлі, саморізи, клей, пневмоцилінри. Розмір макету: 350х258х240 мм.

Актуальність (вирішення проблеми)

З автоматизацією процесів все більше використовується у різних сферах. Розробка та контроль є важливим завданням для забезпечення безпеки та ефективності виробничих процесів. Використання пневматичного управління може забезпечити швидке та точне відкривання та закривання шлюзів. Макет дозволить вивчити та впровадити нові технології у цій області, що може покращити автоматизацію промислових комплексів та забезпечить їх ефективне функціонування. Цей макет буде використаний в бакалаврській роботі, як наглядний приклад роботи системи.

План використання обладнання

Використано обладнання: Лазерний верстат (із фанери товщиною 4мм було вирізано більшість деталей) 3Д принтер інші ручні інструменти (шурупокрут, струпцини, викрутка, наждачний папір)

To top